Tabletki

Jak działają tabletki na cellulit?

Działanie tabletek na cellulit polega na wzmocnieniu naczyń krwionośnych, przyspieszeniu procesów metabolicznych i spalaniu tkanki tłuszczowej. W skład tego rodzaju suplementów wchodzą wyciągi z roślin i ziół, oraz witaminy. Ich odpowiednio dobrany skład ma za zadanie wspomagać likwidację cellulitu. Tabletki antycellulitowe zawierają w swym składzie takie substancje jak CLA, które wzmacnia układ odpornościowy, uelastycznia skórę i przyspiesza spalanie tłuszczu, oraz L-karnityna, która ma za zadanie regulować poziom tłuszczu w organizmie. W kapsułkach tych znajdziemy ponadto takie składniki jak algi, wyciąg z zielonej herbaty, czy miłorząb japoński, które to wspomagają usuwanie toksyn z organizmu i przyspieszają procesy spalania tłuszczu. Tabletki działają na cellulit od wewnątrz i pewnym stopniu wspomagają jego likwidację.

Czy tabletki na cellulit są skuteczne?

Choć producenci tabletek antycellulitowych gwarantują ich szybkie działanie i dużą skuteczność z zwalczaniu cellulitu, nie dajmy się zwieść. Nie ma niestety na rynku preparatu, który zagwarantować nam może szybką likwidację cellulitu. Walka z efektem skórki pomarańczowej jest długotrwała i przebiega na wielu etapach. Odpowiednio zbilansowana dieta, aktywność fizyczna, odpowiednie kosmetyki to niezbędnie czynniki w walce z cellulitem. Tabletki antycellulitowe mogą jedynie wspomóc nas w działaniach i nieco przyspieszyć likwidację cellulitu. Natomiast same tabletki nie zlikwidują efektu skórki pomarańczowej. Trzeba najpierw całkowicie zmienić tryb życia, dużo się ruszać i zdrowo odżywiać, aby zapobiec dalszemu rozwojowi cellulitu.

 

Zakresem naszego działania obejmujemy miejscowości :
Łapanów, Gdów, Kłaj, Wieliczka, Dobczyce, Myślenice, Kraków, Niepołomice, Targowisko, Łapczyca, Bochnia, Królówka, Sobolów, Trzciana, Łąkta, Żegocina, Limanowa