Oferta dla Firm

ZDROWY PRACOWNIK SUKCESEM FIRMY

Pakiety socjalne

Według najnowszych badań z rynku pracy jesteśmy jako polscy pracownicy jednymi z najbardziej zestresowanych ludzi w Europie. Nieprzestrzeganie podstawowych zasad ergonomii, szalone tempo pracy, niezdrowe współzawodnictwo, zbyt mało ruchu, niehigieniczny tryb życia są przyczynami występowania wielu zespołów bólowych. Najczęstszym powodem jest sztywność stawów kończyn oraz dysfunkcje w funkcjonowaniu kręgosłupa. Sytuacja taka powoduje dyskomfort zdrowotny pracownika i w dużym stopniu ogranicza jego wydajność, kreatywność i satysfakcję z wykonywanej pracy.

Świadomi pracodawcy zatem, dbając o efektywność działań biznesowych inwestują w zdrowie swoich pracowników. Takie postępowanie pracodawcy jest bardzo pozytywnie postrzegane przez pracowników, ma charakter motywujący i sprzyja budowaniu pozytywnego wizerunku firmy w aspekcie zarządzania personelem.

Jesteśmy dla Państwa w stanie opracować i zrealizować pakiety zabiegów rehabilitacyjno-relaksacyjnych eliminujące zespoły bólowe pracowników (np. profesjonalne masaże, ćwiczenia zmniejszające napięcie mięśniowe, aroma terapia, terapia manualna, biofeedback – terapia relaksem etc.), dostosowane do konkretnych grup zawodowych z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego pracownika.

Jednocześnie wykorzystując efekt skali, przy grupowym zakupie pakietów pracowniczych możemy zaproponować Państwu bardzo korzystne ceny naszych usług.

Oferta skierowana jest dla Firm. Jest to program socjalny polegający na zakupie comiesięcznych pakietów według własnego wyboru zgodnie z proponowaną ofertą. Pakiety socjalne są świetną formą podziękowania pracownikom w zamian za zaangażowanie poświęcone firmie, jak również doskonałą formą motywacji dla pracowników. Ponadto umożliwiają aby pracownicy stanowiący najważniejszy kapitał firmy byli cały czas w doskonałej kondycji co również umożliwi zwiększenie wydajności pracy.

Zły styl życia, zbyt mało aktywności ruchowej oraz stres są przyczynami występowania wielu zespołów bólowych w organizmie każdego z nas. Przyczynia się to do dyskomfortu zdrowotnego pracownika, a w dużym stopniu do ograniczenia jego wydajności i efektywności w pracy.

Prywatne Centrum Rehabilitacji w Łapanowie wychodzi do Państwa z ofertą pakietów na zabiegi rehabilitacyjne i relaksacyjne, przyczyniając się tym samym do eliminacji zespołów bólowych i przeciążeniowych pracowników. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. masaże, ćwiczenia indywidualne i grupowe, zabiegi z zakresu fizykoterapii itp. – dostosowane do konkretnych grup zawodowych, z uwzględnieniem indywidualnego podejścia do potrzeb każdego pracownika.

Pakiety rehabilitacyjne to:

  • idealny prezent dla zasłużonych pracowników firmy
  • nagroda w programach lojalnościowych i konkursach
  • podziękowanie pracownikom za zaangażowanie i poświęcenie dla firmy
  • forma motywacji dla pracowników
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy w aspekcie zarządzania personelem

 

„inwestycje w zdrowie pracowników = zwiększone zyski
mniej zwolnień lekarskich = zwiększona wydajność w pracy
lepsza atmosfera w pracy = zwiększone zaufanie do pracodawcy”

 

Zapraszamy do zakupu comiesięcznych pakietów według oferty poniżej.

Kliknij tu by pobrać ofertę dla firmy

 

Zakresem naszego działania obejmujemy miejscowości :
Łapanów, Gdów, Kłaj, Wieliczka, Dobczyce, Myślenice, Kraków, Niepołomice, Targowisko, Łapczyca, Bochnia, Królówka, Sobolów, Trzciana, Łąkta, ŻegocinaLimanowa, Zakopane, Nowy Sącz, Rabka, Kasina Wielka, Mszana Dolna,  i wiele innych z małopolski .