Cennik

Porady dietetyki ogólnej i sportowej – cennik poniżej

Na spotkania prosimy wcześniej umawiać się osobiście, mailowo lub telefonicznie.

Koszt pierwszej wizyty u dietetyka to 60zł

Pierwsze spotkanie to dość długa rozmowa i może trwać nawet półtorej godziny. Nasi dietetycy wysłuchają na czym polega problem i zapytają o Państwa oczekiwania dotyczące kuracji. Na pierwszym spotkaniu zawsze omawiany jest ogólny stan zdrowia, tryb życia, wysiłek fizyczny, nawyki żywieniowe, przeprowadzany jest wywiad dietetyczny. Podczas tej wizyty wybiera się ulubione produkty i te, których wolą Państwo unikać. Omawiany jest rozkład dnia i dobierana do niego jest ilość posiłków oraz ich pory. Na pierwszą wizytę warto przynieść wyniki badań krwi (jeśli posiadają Państwo w miarę aktualne badania) oraz wypełniony kwestionariusz żywieniowy ( do pobrania w gabinecie lub na stronie internetowej). Oczywiście nieodłącznym elementem tego, jak i każdego innego spotkania, jest ważenie, przy którym określamy nie tylko masę ciała, ale także, dzięki specjalnej wadze, ilość tkanki tłuszczowej, wody, masy mięśniowej oraz podstawową przemianę materii czyli dobowe zapotrzebowanie na kalorie. Podczas ważenia nie ma potrzeby rozbierania się, do pomiaru składu ciała wystarczą bose stopy.

Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji proponujemy plan diety i czas trwania kuracji.

Koszt miesięcznej kuracji to 250zł

Cena ta zawiera:

  • spotkanie wyjaśniające zasady stosowania diety w pierwszym miesiącu kuracji

  • 2 konsultacje z dietetykiem, podczas których omawiane są rezultaty i przebieg diety, określane preferencje smakowe, wyjaśniane wątpliwości i udzielane porady

  • 2 zestawy 14-dniowych jadłospisów dostosowanych do potrzeb i możliwości klienta

  • możliwość kontaktu telefonicznego i mailowego z dietetykiem podczas kuracji

Istnieje możliwość wykupienia diety na 2 tygodnie – w cenie 130zł

Na kolejne spotkanie przygotowujemy dla Państwa 14-sto dniowy jadłospis i wspólnie go omawiamy. Każdy posiłek jest szczegółowo opisany, więc pozostaje tylko go przyrządzić i zjeść ze smakiem. Podczas tego spotkania dietetyk przekaże Państwu wskazówki jak stosować dietę, podpowie jak przetrwać trudne chwile i ustali z Państwem pierwszy mały cel do osiągnięcia do czasu kolejnego spotkania.

Po 10 dniach od rozpoczęcia diety umawiamy się na spotkanie kontrolne. Wtedy sprawdzamy na wadze pierwsze efekty, a pacjenci oceniają samopoczucie i smakowitość potraw. Pracujemy nad dalszą motywacją oraz wyznaczamy z pacjentem kolejny cel. Po tym spotkaniu przygotowujemy nowy 14-sto dniowy jadłospis.

Na wizytę kontrolną zapraszamy co dwa tygodnie i po każdej wizycie przygotowujemy nowy i urozmaicony jadłospis na 14 dni. Układając dietę zawsze bierzemy pod uwagę możliwości czasowe do sporządzania posiłków, preferencje kulinarne oraz smakowe zachcianki. Uczymy naszych pacjentów jak przyrządzić zdrową pizzę, jak wkomponować w dietę odchudzającą słodycze tak by nie przeszkadzały w chudnięciu czy jak przetrwać święta będąc na diecie. Przez cały czas kuracji możecie Państwo liczyć na wsparcie w trudnych sytuacjach i stały kontakt z dietetykiem.

Ilość wizyt zależy od potrzeb oraz od ustalonego planu.

Stosujemy elastyczną politykę cenową w zależności od zakresu i długości indywidualnej kuracji. Staramy się pomóc każdej osobie potrzebującej poradnictwa dietetycznego, zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

www.fizykoterapeuta.com.pl

biuro@fizykoterapeuta.com.pl

Zakresem naszego działania obejmujemy miejscowości :
Łapanów, Gdów, Bochnia, Wieliczka, Dobczyce, Myślenice, Kraków, Niepołomice, Targowisko, Łapczyca, Królówka, Sobolów, Trzciana, Łąkta, Żegocina, Limanowa, Mszana Dolna, Nowy Sącz, Zakopane , Kłaj, , Raciechowice,  Jodłownik, Szczyrzyc, Tymbark, Łososina, Kasina Wielka, Wiśniowa , Rabka.