Dietetyka

Schudnac szybko, czy skutecznie? Doświadczony dietetyk doradzi jak zgubic zbedne kilogramy.

Dlaczego 95% prób odchudzania kończy się niepowodzeniem? Najczęstsze przyczyny to nieodpowiednio dobrana dieta i niekonsekwencja w odchudzaniu. Stąd słynny efekt jojo. Unikniesz go, odchudzając się mądrze – z dobrym dietetykiem.

Zaburzenia prawidłowego odżywiania stają się coraz większym problemem społecznym. Badania TNS OBOP wskazują, że 32% Polaków ma nadwagę, a 18% nawet otyłość .

Co możesz zrobić, jeśli i Ty masz podobny problem? Zapraszamy na wizytę
u dietetyka!

Cierpisz na różne schorzenia – lekarz zalecił Ci zmianę diety, ale nie wiesz jak to zrobić?

Jeśli na jakiekolwiek pytanie odpowiedziałeś TAK, to zapraszam Cię do mojego gabinetu, nauczę Cię jak w łatwy i przyjemny sposób wprowadzić nowe, zdrowe nawyki żywieniowe. Jeśli chcesz schudnąć zaplanuję dla Ciebie indywidualny program odchudzający uwzględniający Twój plan dnia, preferencje smakowe, a także to ile czasu chcesz poświęcić na przygotowywanie posiłków. Dieta nie musi być niesmaczna, to nie tylko sałata i biały ser, posiłki mogą być smaczne, a ich przygotowanie nie zajmie Ci dużo czasu.

Schudniesz w zdrowy i bezpieczny sposób, a ja nauczę cię jak uniknąć efektu jo-jo, może nie będzie to szybko, ale pamiętaj im wolniejszy proces chudnięcia tym trwalsze efekty.

Moje jadłospisy oparte są o naturalne produkty, uwzględniam warzywa, owoce i inne sezonowe produkty,  zachęcam do wprowadzania nowych, ale jednocześnie zdrowych produktów – dzięki temu masz okazję nauczyć się jak powinna wyglądać zdrowa i zbilansowana dieta. Nie stosuję „magicznych” suplementów diety, które obiecują cuda, a tak naprawdę odchudzają tylko Twoja kieszeń.

Najważniejsze to nie eksperymentować z własnym zdrowiem, lecz skorzystać z pomocy specjalisty – dobrego dietetyka.

Zakresem naszego działania obejmujemy miejscowości :
Łapanów, Gdów, Kłaj, Wieliczka, Dobczyce, Myślenice, Kraków, Niepołomice, Targowisko, Łapczyca, Bochnia, Królówka, Sobolów, Trzciana, Łąkta, ŻegocinaLimanowa, Zakopane, Nowy Sącz, Rabka, Kasina Wielka, Mszana Dolna,  i wiele innych z małopolski .