Rodzaje Kamagry

Obecnie bardzo łatwo można zauważyć, że kamagra gdzie kupić to lek bardzo popularny. Niestety, coraz więcej ludzi ma bowiem kłopoty z erekcją. Ten medykament jest natomiast wyjątkowo skuteczny w tym temacie. W aptekach internetowych lub stacjonarnych z tym asortymentem są dostępne 3 różne dawki. Jakie? Czy można samodzielnie, w zależności od efektów, wybierać najlepszą dla siebie dawkę kamagry?

Jakie dawki są dostępne?

Warto wiedzieć, że można zdecydować się między innymi na kamagrę o wartości 25 mg substancji czynnej. Jest ona przede wszystkim polecana mężczyznom, którzy mają niewielkie i jednocześnie krótkotrwałe problemy z erekcją. Być może taka dawka będzie całkowicie wystarczająca. Według wielu ekspertów, najbardziej optymalna jest dawka wynosząca 2 razy tyle, czyli 50 mg. W pewnych sytuacjach lekarze przepisują medykament o wartości 100 mg. To największa z obecnie możliwych dawek.

Czy można samodzielnie zwiększyć zaleconą dawkę?

Niektórzy nie są do końca zadowoleni, ponieważ liczyli, że na przykład efekty będą większe. Pamiętajcie, że wszystkie ewentualne zmiany muszą być na bieżąco konsultowane z lekarzem. Być może dawka dwukrotnie większa będzie optymalna, aczkolwiek na własną rękę nie wolno podejmować takich decyzji.

Tekst napisany na podstawie https://www.aptekakamagra.pl/

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *