Przewodnik po zdrowiu

PRZEWODNIK PO ZDROWIU

przew

PRZEWODNIK  zawiera wypracowane przez lata sposoby powrotu do zdrowia, jak również sposoby jego utrzymania w doskonałej formie, niezależnie od wieku każdego z nas. Wiele lat doświadczeń, obserwacji, wymiany informacji z innymi, a także śledzenie najnowszych odkryć w dziedzinie zdrowia pozwoliło na stworzenie tej publikacji.

Podane w niej przepisy, opisy postępowania, informacje itp. już wielu ludziom pozwoliły na poprawę swojego stanu zdrowia i osób im najbliższych, a często po przekazaniu dalej pomogły dalszym znajomym i nieznajomym ludziom. Często zaskakujący obieg informacji – tzw. „pocztą pantoflową” – trafiał zataczając koło z powrotem do naszych uszu, że pomogły ludziom nam nieznanym. Dla nas nie jest to nic nowego, gdyż od wielu lat spotykamy się z przypadkami uzdrowień pośrednich, tzn. osoby nie wierzące w daną metodę były zmuszane do jej stosowania przez najbliższych z pozytywnym skutkiem zdrowotnym.

Informacje tu zapisane pozwolą Wam także ocenić swój stan zdrowia prostymi, nieszkodliwymi – zgodnymi z naturą – metodami. Oszacować stopień utraty zdrowia danego narządu czy całego organizmu. Może to być wskazówką jak szybko i jak Intensywnie trzeba zająć się tym problemem. Przypominamy Wam jedną z naszych zasad, lepiej zapobiegać, dbać o siebie i bliskich czyli stosować szeroko pojętą profilaktykę, żyć zdrowo itd. niż martwić się sposobami odzyskiwania zdrowia czy leczenia. Słuchajcie dobrych i życzliwych rad zaprzyjaźnionych osób, którzy nierzadko dbając o swoje zdrowie podpowiadają Wam, że powinniście i Wy zadbać o swoje. Nie bagatelizujcie pierwszych wskazówek Waszego organizmu, lecz starajcie się je prawidłowo odczytać. Łatwiej zająć się małym problemem z którym można się szybko uporać, np. zmianą sposobu życia, zmianą złych przyzwyczajeń czy nawyków niż czekać na poważniejsze objawy.

W przewodniku  znajdziecie  wiele prostych metod postępowania prozdrowotnego, ale i znajdziecie w niej bardziej wyrafinowane przepisy pozwalające zwiększyć intensywność leczenia. Opisujemy w niej potrzeby organizmu często zróżnicowane od wieku, płci, charakteru pracy, sposobu życia, itp. i proponujemy sposoby dostarczenia do niego potrzebnych produktów. Przedstawiamy działanie narządów wewnętrznych, ich charakterystykę i potrzeby. Wyjaśniamy do czego są potrzebne witaminy czy minerały. Skąd możemy je pozyskać i w jaki sposób. W końcu podajemy wiele przepisów kulinarnych smacznego i zdrowego jedzenia. Mówimy o hormonach, enzymach, gruczołach, które je wytwarzają czy narządach, o których każdy z nas słyszał, ale nie zawsze wie jak działają czy na co mają wpływ. Wiele porad  to wypracowywane wiele lat metody  przez wybitnego polskiego energoterapeutę Ryszarda Bąka  i jego syna Adriana , który poszedł w ślady ojca.

Jeśli nie znajdziecie  w tym Przewodniku interesującego was opracowania – śmiało piszcie do nas. Postaramy się  zamieścić omówienie interesującego was zagadnienia . Przewodnik będzie  ciągle rozbudowywany, więc  warto co jakiś czas zajrzeć i zapoznać się z nowinkami .  W przyszłości będziemy chcieli stworzyć to forum dyskusyjne – ale na to jeszcze trzeba będzie chwilkę poczekać .

 

 

Zakresem naszego działania obejmujemy miejscowości :
Łapanów, Gdów, Bochnia, Wieliczka, Dobczyce, Myślenice, Kraków, Niepołomice, Targowisko, Łapczyca, Królówka, Sobolów, Trzciana, Łąkta, ŻegocinaLimanowa, Mszana Dolna, Nowy Sącz, Zakopane , Kłaj, Raciechowice,  Jodłownik, Szczyrzyc, Tymbark, Łososina, Kasina Wielka, Wiśniowa , Rabka.